C-Therm Trident

C-Therm

Systém Trident obsahuje možnost tří různých transientních metod s dokonalou sadou nástrojů pro měření tepelné vodivosti. MTPS, TPS a TLS vše v jednom modulárním balíčku. Vyberte si správný nástroj pro své vzorky.
Sensor MTPS je rychlý, snadný a vysoce přesný. Jednostranný „plug & play“ senzor vhodný pro testování pevných látek, kapalin, prášků a past. Nabízí maximální všestrannost při testování vzorků. Odpovídá ASTM D7984.
Sensor FLEX TPS je flexibilní oboustranný senzor dostupný v různých velikostech. Díky větší kontrole nad experimentálními parametry je TPS ideální pro pokročilejší uživatele. Odpovídá normám ISO 22007-2 a GB/T 32064.
Senzor TLS needle opláštěný nerezovou ocelí, nabízí maximální robustnost při testování tepelné vodivosti. Odpovídá ASTM D5334 a D5930.

Výhody:

  • vlastní software pro vyhodnocení měření
  • rozsah od 0,01 W/mK až do 500 W/mK
  • možnost rozšíření o vysokotlakou celu
  • vhodný i pro testování agresivních vzorků
  • možnost testovat při tepelném rozsahu -50°C až 200°C

 

speach bubbles Zeptejte se našich odborníků

Nevíte přesně co hledat nebo nevíte kde začít? Obraťte se na naše specialisty. Poradí vám ohledně správné volby přístrojů přesně pro vaše účely.

V. Chaloupecký
V. Chaloupecký
produktový specialista
+420 736 198 097
chaloupecky@specion.cz
"Rád Vám poradím v oblasti zkušebnictví a environmentálních simulací a dle Vašich potřeb společně nalezneme řešení, které pro Vás bude nejlepší."
Zastoupení výrobci a naši partneři
Servis
Specion servis

Potřebujete záruční nebo pozáruční servis?

Nabízíme servisní činnosti na přístrojích. Provedeme instalaci, zaškolení, rekonstrukce a údržbu po celou dobu užívání.

Objednat servis
+420 244 402 091
Volejte pouze PO - PÁ 9 - 17h.