Setaram Gaspro

SETARAM

Pro měření sorpce plynů až do vysokého tlaku. Jedná se o plně automatizované řešení pro vysokotlakou sorpci plynu. Na vzorek se vstřikují dávky plynu o rostoucím tlaku a měří se množství sorbovaného plynu. Lze charakterizovat ab-, ad- a de- sorpci. Využívá nejkvalitnější technologii HP ventilů, snímače tlaku a regulátorů tlaku. GASPRO měří izotermy, kinetiku a cyklickou kapacitu. Je ideální pro aplikace v oblasti energetiky a životního prostředí. Zahrnuje charakterizaci materiálů pro skladování vodíku, materiálů pro zachycování a sekvestraci CO2, geologických substrátů a dalších porézních pevných látek. Lze jej spojit s kalorimetrií nebo jinými přístroji, jako je náš FLEXI HP MS pro analýzu plynů.

Výhody:

  • široký teplotní rozsah umožňující různé aplikace od sub-ambientních podmínek až po 500 °C s řešením na míru
  • různé provozní režimy pro schopnost kombinovat režimy PCT, kinetiky a životnosti cyklu až do 200 barů pro stanovení množství a rychlosti interakce vzorku s plynem a jeho charakteristik stárnutí v jednom přístroji a provozu
  • vysoká přesnost ke snížení kumulativní chyby ve více bodech měření
  • přesná analýza malých vzorků pomocí patentovaného mikrodávkovače
  • možnost připojení externího kalorimetru

speach bubbles Zeptejte se našich odborníků

Nevíte přesně co hledat nebo nevíte kde začít? Obraťte se na naše specialisty. Poradí vám ohledně správné volby přístrojů přesně pro vaše účely.

J. Golda
J. Golda
produktový specialista
+420 602 573 702
golda@specion.cz
"Moje vizitka je profesionální přístup, zkušenosti v oboru, špičkové analytické technologie a férové jednání díky týmu nejen skvělých lidí, ale především odborníků."
Zastoupení výrobci a naši partneři
Servis
Specion servis

Potřebujete záruční nebo pozáruční servis?

Nabízíme servisní činnosti na přístrojích. Provedeme instalaci, zaškolení, rekonstrukce a údržbu po celou dobu užívání.

Objednat servis
+420 244 402 091
Volejte pouze PO - PÁ 9 - 17h.