Setaram FLEXI HyCo

SETARAM

Pro bezproblémový provoz laboratoře pod vodíkem. Vysokotlaký systém dodávky vodíku pro laboratorní použití. Systém založen na patentované technologii metalhydridového kompresoru. Může dodávat ultračistý vodík o tlaku až 200 barů ze zdroje s nižším tlakem, jako je elektrolyzér nebo nízkotlaké plynové potrubí. Tímto způsobem se vyhýbá rizikům a omezením spojeným s používáním velmi vysokotlakých vodíkových lahví. Ideální příslušenství pro laboratoře, které vyžadují experimenty pod vodíkem. Platí to zejména pro charakterizaci materiálů pro skladování vodíku, některých katalyzátorů, sorbentů, kovů nebo pro hydrogenační studie. FLEXI HyCo lze jednoduše připojit k našim přístrojům GASPRO, CALVET nebo CALVET PRO. Lze ji také připojit k jakémukoliv zařízení nebo reaktoru vyžadujícímu provoz pod tlakem vodíku nižším než 200 barů.

  • Kompaktní systém dodávky vodíku, která stlačuje vodík z nízkotlakého potrubí nebo volitelného integrovaného elektrolyzéru a dodává ultračistý H2 při nastaveném tlaku až 200 barů (2900 psi)
  • Robustní a patentovaná konstrukce. Ukládá a uvolňuje vodík z kovového hydridu. Pracuje bez pohyblivých částí: tiše, bez vibrací, bezpečně a bez údržby
  • Snadné a bezpečné zapojení. Snadné manuální ovládání, není nutné žádné časově náročné nastavení

Vyhnete se používání vysokotlakých vodíkových lahví v laboratoři, což výrazně usnadňuje provoz a zvyšuje bezpečnost

Bezpečné díky své konstrukci a schválení CE

speach bubbles Zeptejte se našich odborníků

Nevíte přesně co hledat nebo nevíte kde začít? Obraťte se na naše specialisty. Poradí vám ohledně správné volby přístrojů přesně pro vaše účely.

J. Golda
J. Golda
produktový specialista
+420 602 573 702
golda@specion.cz
"Moje vizitka je profesionální přístup, zkušenosti v oboru, špičkové analytické technologie a férové jednání díky týmu nejen skvělých lidí, ale především odborníků."
Zastoupení výrobci a naši partneři
Servis
Specion servis

Potřebujete záruční nebo pozáruční servis?

Nabízíme servisní činnosti na přístrojích. Provedeme instalaci, zaškolení, rekonstrukce a údržbu po celou dobu užívání.

Objednat servis
+420 244 402 091
Volejte pouze PO - PÁ 9 - 17h.