HORIBA Ultima Expert

HORIBA

Nový ICP-OES systém přístroj Ultima Expert je jedinečnou kombinací nejvyššího výkonu s komplexními asistenčními nástroji navrženými pro zjednodušení vývoje metod. Ultima Expert integruje vysoce účinnou optickou konstrukci Jobin Yvon, která je schopna dosáhnout optimálního výkonu pro velké množství různých typů vzorků. Díky své robustnosti je přístroj Ultima Expert ideální pro aplikace běžné v těžebním průmyslu, při výrobě chemikálií, při výrobě soli, při analýze opotřebení kovů, v petrochemii, v metalurgické výrobě a při rafinaci drahých kovů.

Výhody:

  • plynulé pokrytí vlnových délek od 120 do 800 nm s možností vzdáleného UV záření pro lepší citlivost při analýze halogenů nebo alternativních vlnových délek
  • bezkonkurenční spektrální rozlišení minimalizující interference s <5 pm pro vlnové délky v rozsahu 120-320 nm
  • volitelný systém se dvěma mřížkami, který nabízí rozlišení <6pm až do 450 nm pro vzorky jako jsou prvky vzácných zemin, geologické aplikace nebo aplikace s drahými kovy
  • volitelný 0,5m nebo 1m polychromátor pro simultánní analýzu

speach bubbles Zeptejte se našich odborníků

Nevíte přesně co hledat nebo nevíte kde začít? Obraťte se na naše specialisty. Poradí vám ohledně správné volby přístrojů přesně pro vaše účely.

J. Tkáč
J. Tkáč
produktový specialista
+420 602 302 542
tkac@specion.cz
"Potřebujete pomoci se zařízením laboratoře? Mám několikaleté servisní i obchodní zkušenosti v této oblasti a rád Vám pomůžu s výběrem správného vybavení."
Zastoupení výrobci a naši partneři
Servis
Specion servis

Potřebujete záruční nebo pozáruční servis?

Nabízíme servisní činnosti na přístrojích. Provedeme instalaci, zaškolení, rekonstrukce a údržbu po celou dobu užívání.

Objednat servis
+420 244 402 091
Volejte pouze PO - PÁ 9 - 17h.