HORIBA CombiScope

HORIBA

Mikroskop atomárních sil (AFM) CombiScope je pokročilý výzkumný přístroj, který je vstupní branou pro výzkumníky v oblasti biologie, spektroskopie a fotoniky. Pokud pracujete s transparentními vzorky buď na vzduchu, nebo v kapalině, s cílem zkoumat struktury v nanorozměrech a nanooptické vlastnosti (v blízkém poli), je pro vás CombiScope tím pravým řešením. Dokonale kombinuje inverzní optický mikroskop a mikroskop atomárních sil a umožňuje využít veškerý potenciál obou technik, přičemž poskytuje automatizaci nastavení přístroje a měření, vysoké rozlišení a vysokou rychlost. Navíc jej lze snadno rozšířit o naše Ramanovy spektrometry.

Výhody:

  • inverzní mikroskop s kombinací AFM
  • 1300 nm AFM laser eliminuje jakékoli rušení biologických a polovodičových vzorků citlivých na světlo ve viditelné oblasti spektra
  • řada AFM módů

speach bubbles Zeptejte se našich odborníků

Nevíte přesně co hledat nebo nevíte kde začít? Obraťte se na naše specialisty. Poradí vám ohledně správné volby přístrojů přesně pro vaše účely.

J. Tkáč
J. Tkáč
produktový specialista
+420 602 302 542
tkac@specion.cz
"Potřebujete pomoci se zařízením laboratoře? Mám několikaleté servisní i obchodní zkušenosti v této oblasti a rád Vám pomůžu s výběrem správného vybavení."
Zastoupení výrobci a naši partneři
Servis
Specion servis

Potřebujete záruční nebo pozáruční servis?

Nabízíme servisní činnosti na přístrojích. Provedeme instalaci, zaškolení, rekonstrukce a údržbu po celou dobu užívání.

Objednat servis
+420 244 402 091
Volejte pouze PO - PÁ 9 - 17h.