Setaram RSC 400 AS

SETARAM

Pro měření teploty a tlaku rozkladu. Systém založen na dvou tlakově odolných celách, peci a snímačích tlaku. Pec může snímat teplotu při řízené rychlosti ohřevu nebo udržovat konstantní teplotu (izotermu). Cely umožňují vzorky od miligramů až po několik gramů nebo mililitrů. Jedná se o rychlý nástroj pro získání údajů o teplotní stabilitě a uvolňování tlaku z chemických nebo energetických materiálů. Určen pro identifikaci rizik procesů v závodě. Používá se také k odhalení možných problémů při skladování nebo přepravě materiálů, jako jsou pohonné hmoty pro zbraně, palivo pro raketové motory nebo výbušniny.

Výhody:

  • testování dvou vzorků pro větší výkonnost a pro větší přesnost, když se současně testuje jeden vzorek a jednu referenci (inertní rozpouštědlo)
  • radiační ohřev pro přesnou regulaci teploty (0,01 °C) pro přesnější měření teploty rozkladu
  • s držáky na vzorky objemu 8 ml lze testovat reprezentativní vzorky (z hlediska objemu a hmotnosti)

speach bubbles Zeptejte se našich odborníků

Nevíte přesně co hledat nebo nevíte kde začít? Obraťte se na naše specialisty. Poradí vám ohledně správné volby přístrojů přesně pro vaše účely.

J. Golda
J. Golda
produktový specialista
+420 602 573 702
golda@specion.cz
"Moje vizitka je profesionální přístup, zkušenosti v oboru, špičkové analytické technologie a férové jednání díky týmu nejen skvělých lidí, ale především odborníků."
Zastoupení výrobci a naši partneři
Servis
Specion servis

Potřebujete záruční nebo pozáruční servis?

Nabízíme servisní činnosti na přístrojích. Provedeme instalaci, zaškolení, rekonstrukce a údržbu po celou dobu užívání.

Objednat servis
+420 244 402 091
Volejte pouze PO - PÁ 9 - 17h.