Setaram Calvet DC Alexsys

SETARAM

Měření tepla a tepelné kapacity až do vysokých teplot. Kalorimetry CALVET mají společnou technologii 3D snímače. Jsou tvořeny sítí termočlánků obklopujících měřicí cely, v tomto případě věnované metodě dropovací kalorimetrie. Dropovací kalorimetrie spočívá v tom, že se vzorek (při pokojové teplotě) nechá spadnout do snímače (při vysoké teplotě). Zajímá vás stabilita kovů, slitin, keramiky nebo minerálů? Můžete se těšit na měření dropovací kalorimetrie: skupenské teplo, tepelná kapacita, obsah tepla, která pomáhá předpovídat reaktivitu materiálů a změny jejich struktury. Používá se také v metodách pro výpočet fázových diagramů (jako je CALPHAD).

Výhody:

  • nejlepší měření vysokých teplot dropovací kalorimetrií s lepší tepelnou kapacitou, teplo fázovými přechody, měřením obsahu tepla
  • vysoce citlivý vysokoteplotní 3D snímač s duální dropovací schopností s měřicí dropovací a referenční  trubicí
  • izotermní podmínky do 800 nebo 1000 °C
  • kontrola reaktivity vzorku se zachováním životnosti snímače s různými možnostmi ochrany a inertizace

speach bubbles Zeptejte se našich odborníků

Nevíte přesně co hledat nebo nevíte kde začít? Obraťte se na naše specialisty. Poradí vám ohledně správné volby přístrojů přesně pro vaše účely.

J. Golda
J. Golda
produktový specialista
+420 602 573 702
golda@specion.cz
"Moje vizitka je profesionální přístup, zkušenosti v oboru, špičkové analytické technologie a férové jednání díky týmu nejen skvělých lidí, ale především odborníků."
Zastoupení výrobci a naši partneři
Servis
Specion servis

Potřebujete záruční nebo pozáruční servis?

Nabízíme servisní činnosti na přístrojích. Provedeme instalaci, zaškolení, rekonstrukce a údržbu po celou dobu užívání.

Objednat servis
+420 244 402 091
Volejte pouze PO - PÁ 9 - 17h.